DANIŞMANLIK

BİREYSEL GÖRÜŞMELERDE KULLANILAN TEKNİKLER
BİREYSEL GÖRÜŞMELERDE KULLANILAN TEKNİKLER

Bir ön görüşme ve ihtiyaca göre şekillenen; aşağıdaki teknikleri içeren çalışmalardır.

 

ÖN GÖRÜŞME: TANIŞMA, BİLGİLENME, GÜVEN VE KABULLENMEDİR?

 

Ön Görüşme: Kişi, kendisi ve destek istediği konu hakkında ayrıntılı bilgi verirken, çalışmalarımızın içeriğini, hangi yolda ilerleyeceğimizi konuştuğumuz 20 dakikalık bir süreçtir. Ücretsizdir.

 

İLERİ SEVİYE KOÇLUK: Kişinin yaşam alanlarında; zihinsel sürecinde farkındalık yaratmak ve kendisine geleceğe yönelik liderlik etmektir.

Bu disiplini kullanan danışmanlar: Ayşe Burcu Eren, Demet Ulus

 

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU: 7 yaş ve üzeri öğrencilerin yaşam alanlarında kendi potansiyellerini keşfetmelerini sağlamak, akademik kariyerlerinde onlara liderlik etmektir.

Bu disiplini kullanan danışmanlar: Ayşe Burcu Eren, Demet Ulus

 

NLP KOÇLUĞU: NLP tekniklerini kullanarak, bilinç dışı düzeyde gelişim ve dönüşüm sağlamaktır.

Bu disiplini kullanan danışmanlar: Ayşe Burcu Eren, Demet Ulus

 

İLERİ NLP KOÇLUĞU: İleri NLP tekniklerini kullanark, bilinç dışı düzeyde gelişim ve dönüşüm sağlamaktır.

Bu disiplini Kullanan danışmanlar: Ayşe Burcu Eren, Demet Ulus

 

QUANTUM KOÇLUĞU: Kişinin enerji alanında, quantum boyutunda gelişim ve dönüşüm sağlamaktır.

Bu disiplini kullanan danışmanlar: Ayşe Burcu Eren, Demet Ulus

 

İLERİ QUANTUM KOÇLUĞU: Kişinin enerji alanında, quantum boyutunda gelişim ve dönüşüm sağlamaktır.

Bu disiplini kullanan danışmanlar: Ayşe Burcu Eren

 

DRAMA: Kişinin yaratıcı zihnini kullanarak, sahne üzerinde bedensel, zihinsel,ruhsal farkındalığını oluşturması ile yakından ilintilidir.

Bu disiplini kullanan danışman: Ayşe Burcu Eren 

 

ÇOCUK PSİKOLOJİSİ VE ÇOCUK PSİKO-DRAMASI

 

Çocuk Psikolojisi ve Psiko draması üstüne uzmanlaşmış olan Yaşam Kaya tarafından bireysel ve grup seansları gerçekleşmektedir..

 

Çözüm ortağımız olan Psikoloğumuzun çocuklarla ilgili başlıca konular şunlardır: Dikkat eksikliği, Hiperaktivite, Alt ıslatma, Sosya lfobi, Özgüven eksikliği, anne baba ve çocuk üçgeni , Çocuk drama, Çocuk Psikodraması, Psikodrama, Pedagog, Çocukta Öfke kontrolü, Psikodramada oyun.

Bu disiplini kullanan danışman: Yaşam Kaya

 

ACCESS BARS:

Bu disiplini kullanan danışman: Demet Ulus

Access Enerji Dönüştürme sistemi Amerika'da Gary Douglas tarafından geliştirilen dönüştürücü bir çalışmadır. Access bizi arzu ettiğimiz hayatı yaşamaktan alıkoyan alışkanlık, yargı ve kararları hızlıca, basitçe ve pratik şekilde değiştirebilmemiz için, bizlere her an kullanabileceğimiz araçlar sunar. 

Başımızda nörolojik sinapsların elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 nokta vardır. Access Bars ta bu noktalarla çalışılır.
Bu enerji yükleri nasıl davrandığımızı ve işlev yaptığımızı etkiler. Bu barlar şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik bileşenlerini depolar. Örneğin; önemli olduğunu düşündüğünüz, para ile ilgili sahip olduğunuz her düşünce, o düşüncenin enerjisi "para" adı verilen Bar'da saklanır. Şifa, beden, kontrol, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik ve para için Barlar vardır. Her bar yaşamınızın o yanı veya alanına karşılık gelir.